İşleminiz gerçekleştiriliyor.
Lütfen bekleyiniz...

Yardıma İhtiyacım Var

Merhaba, bu adımdan sonra sana özel teklifler sunacağız.

Sen aşağıdaki bilgileri girerken, biz de sana özel kredini hazırlayalım.

Daha Fazla

Renkli alanları kontrol edin.

Güvenliğin bizim için önemli.

numaralı cep telefonuna gönderilen onay kodunu süre bitmeden girmelisin.

Renkli alanları kontrol edin.

Cep telefonuna onay kodu gelmediyse süre bittiğinde yeniden gönderilmesini isteyebilirsin.

Çok az kaldı!

Paranı hazırlayabilmemiz için aşağıdaki ek bilgilere ihtiyacımız var.

Kişisel Bilgiler

Daha Fazla

Renkli alanları kontrol edin.

Çalışma Bilgileri

Düzenle

Çalışma Bilgileri

Renkli alanları kontrol edin.

Ev Adresi

Düzenle

Ev Adresi

Renkli alanları kontrol edin.

İş Adresi

Düzenle

İş Adresi

Renkli alanları kontrol edin.

Son adım, sonrasında paran hazır!

Sözleşmeleri okuyup onaylayabilir misin?

Renkli alanları kontrol edin.

Daha önceden yarım bıraktığın bir başvurun var!

İstersen bu başvuruna devam edebilir, ya da yeni bir başvuruda bulunabilirsin.

Konsolidasyon kredisi kampanyası kapsamında ön onaylı limitiniz bulunmaktadır.

İstersen ön onaylı konsolidasyon kredisi limitin ile devam ederek mevcut kredinin kapanması koşuluyla kredi kullanabilir ya da yeni bir kredi başvurusu yapabilirsin.

Paran Hazır!

TEBRİKLER!

3 Adet Antikor Testi İmkanı Sunan Ferdi Kaza Sigortası’nı indirimli olarak almaya hak kazandın.

Detaylı Bilgi Al

Üzgünüz, bu tutar için kredi başvurunu olumlu değerlendiremiyoruz.

Unutma, kredi kullanmak için kredi notunu iyileştirmen gerekir. Bunun için aşağıda neler yapabileceğini yazdık. Kredi notunu iyileştirdiğinde sana özel tekliflerle tekrar karşında olacağız.

Kredi notunu iyileştirme sürecin devam ederken, dilersen aşağıdaki butona tıklayarak N Kolay Mobil üzerinden görüntülü görüşme ile hızlıca müşterimiz olup kurye beklemeden N Kolaylı olmanın diğer avantajlarından anında faydalanmaya başlayabilirsin.

Kredi puanını yükseltmek için yapman gereken ilk iş kredi kartınızda borç bırakmamak. Asgari tutarı ödemek, borcu kapatmak anlamına gelmiyor. Kredi kartı borçlarını düzenli bir şekilde, tam olarak ve zamanında ödersen; kredi puanını hızlıca arttırabilirsin
Bankalardan kredi kartı kullanmak, bankaya borçlanıp düzenli ödeme yapmak anlamındadır. Kredi kartına sahipsen ve ilk maddedeki gibi düzenli ödersen puanının yükselmesi için doğru bir yatırım yapmış olursun.
Kullanmadığın banka hesapları her zaman risklidir. Hesapta kalan küçüçük ve unutulmuş bir borç zamanla faiz ile katlanarak artar ve ödemediğin sürece kredi puanının düşmesine sebep olur. Bu tip hesaplarını varsa tespit ederek, hesabı kapatabilirsin..
Adres veya telefon numaran değişirse bunu işbirliğinde olduğun bankaya bildirmeyi unutma. iletişim bilginin güncel olması, bankanın sana gerektiğinde kolay ulaşması demektir. Bu durumda da aklından kaçan bir ödemeni hatırlarlatmasını da kaçırmazsın. Puanını olumsuz etkileyecek bir durumla karşılaşmamış olursun.

Kredi başvurunu değerlendirebilmemiz için ek bilgilere ihtiyacımız var. Anketimize katılmak ister misin?

Anket yaklaşık 15 dakika sürecektir. Ankette bir sonraki sayfaya geçmek için sayfanın altında bulunan ok işaretini tıklaman yeterli olacaktır. Anket sona erdiğinde ekranda bilgilendirme göreceksin, bu bilgilendirmeye kadar ankete devam etmeni rica ederiz.

Şimdi Sigortanı Yapalım!

HDI FİBA Emeklilik ve Hayat’ın senin için hazırladığı TL tutarındaki sigorta poliçeni lütfen onayla. Onay sürecin tamamlandıktan sonra sigorta poliçen HDI FİBA Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından e-mail ile gönderilecektir. 

Kişisel Verileri Koruma Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni

Başvuru ve Bilgilendirme Metni

Başvuru ve Bilgilendirme Metni

Mesafeli Satış Sözleşmesi, Gizlilik Politikası, Kullanıcı Sözleşmesi

“Mesafeli Satış Sözleşmesi, Gizlilik Politikası, Kullanıcı Sözleşmesi”

Ticari Elektronik İletiler

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü bireysel emeklilik sistemi ve sigorta ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.*

Bir seçim yapmalısın.

Seçeneklerden en az birini onaylamanı rica ederiz.

Kredi kullandırım işlemleriniz tamamlandıktan sonra sigorta poliçeniz HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sms ve e-mail ile gönderilecektir.

 

Yardıma İhtiyacım Var

Bu bilgilere neden ihtiyaç duyuyoruz?

Bu bilgilere seni daha yakından tanımak, işlemlerini hızlandırmak veya sana özel teklifler sunabilmek için ihtiyaç duyuyoruz.

İzinli pazarlama seçeneği ne işe yarar?

İzinli pazarlama seçeneğini işaretleyerek kredi paketlerimiz ve sana özel tekliflerimizden haberdar olabilirsin.

Paylaşacağım cep telefon numarası bana ait olmak zorunda mı?

Cep telefonu numarasının sana ait olması önemlidir. Daha önceden tanımlamış olduğun bu numara, bir sonraki işlemlerinde güvenlik kontrolü için kullanılacaktır.

E-posta adresim neden önemli?

‘Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun' gereği, kredi başvuruların esnasında onayladığın tüm sözleşmelerinin birer örneği e-posta adresine gönderilecektir.

SMS onay kodu ne işe yarar?

Sana SMS olarak gönderilen X haneli “SMS Onay Kodu” işlemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Cep telefonum yanımda değil, ne yapmalıyım?

Güvenliğin bizim için önemlidir. Cep telefonun yanında olduğunda işlemi tekrar deneyebilir, sana özel tekliflerimizden yararlanabilirsin.

SMS gelmedi ne yapacağım ?

Sistemimizde bir sorun olması durumunda hata mesajı almış olman gerekmektedir. Bu uyarı ile karşılaşmadıysan, SMS'i tekrar gönderebilir ya da cep telefon numaranı kontrol edip işlemi yeniden başlatabilirsin.

Farklı bir tutar ve/veya taksit sayısı istediğimde ne yapmalıyım?

N Kolay Kredi, bize iletmiş olduğun bilgiler sonucunda sana en uygun tutar ve taksit sayılarını sunmaktadır. Farklı bir tutar ve/veya taksit sayısı talebinde bulunmak istersen ana sayfamıza dönebilir, talep ettiğin tutarı ve taksit sayısını tekrar seçerek yeni bir teklif alabilirsin.

Sözleşmeleri nasıl saklayabilirim?

Bize ilettiğin ve onayladığın her dökümanı başvurun sonrasında mail yoluyla seninle yeniden paylaşacağız. Dilersen, sözleşme alanının yanında bulunan “indir” linkine tıklayarak dökümanlarını PDF formatında indirip saklayabilirsin.

Yarım kalan başvuruma aynı şartlarla devam edebilir miyim?

Tabii ki. Başvurun önceki teklif ve fırsatlarıyla devam ediyor. İster devam edebilir, istersen de yeni bir başvuruda bulunabilirsin.

Yarım kalan başvurum ne zaman iptal edilecek?

Yarım kalan başvuruların sistemimizde başvuru durumuna göre maksimimum 30 gün muhafaza edilmektedir. Bu sürenin ardından başvurun otomatik olarak iptal edilir.

AKTİF YATIRIM BANKASI A.Ş.
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ

Bu metin, 7 Nisan 2016 tarihli ve 29677 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“6698 sayılı Kanun”) hakkında, veri sorumlusu sıfatıyla Aktif Yatırım Bankası A.Ş. (“Aktif Bank”) olarak sizleri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Kişisel verileriniz; Bankamız ve/veya şubeleri tarafından, aşağıda açıklanan kapsamda toplanacak ve işlenecektir.

Bankamız Tarafından İşlenen Kişisel Verilerinizin İşlenme Amaçları; Kişisel verileriniz, özel nitelikli kişisel verileriniz; aşağıda belirtilen amaçlar ve hukuki sebepler gibi ancak bunlarla sınırlı olmayan benzer amaç ve sebeplerle işlenmektedir.

Kanunlarda açıkça öngörülmesi ve hukuki yükümlülüğümüzü yerine getirebilmemiz için zorunlu olması halinde;

    Kimliğinizin ve adres bilgilerinizin tespit ve teyit edilmesi,
    Müşteri bilgilerinin doğrulanması ve güncel olmasının sağlanması,
    Risk analizi yapılması,
    Risk yönetimi ve bilgi güvenliği süreçlerinin yürütülmesi
    İç Denetim/Soruşturma/İstihbarat faaliyetlerinin yürütülmesi,
    Banka faaliyetleri kapsamında yapılması zorunlu görülen analiz, raporlama çalışmalarının yürütülmesi ve incelemelerin yapılması,
    İş faaliyetlerinin yürütülmesi ve denetimi,
    Saklama ve arşiv faaliyetlerinin yürütülmesi,
    Finans ve muhasebe işlerinin yürütülmesi,
    BDDK, TCMB, MASAK, GİB, SPK ve TBB Risk Merkezi ve benzeri bilgi verme yükümlülüğümüz olan kamu kurumlarınca istenilen bilgilerin saklaması, raporlaması ve bu kurumların bilgi ve belge taleplerinin karşılanması,
    Tüm faaliyetlerimizin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Bankacılık Kanunu, Türk Borçlar Kanunu, Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkında Kanun, Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu, Sermaye Piyasası Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Avukatlık Kanunu, Türk Medeni Kanunu, Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun, İcra ve İflas Kanunu ve Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Kanunu, İş Kanunu ve burada sayılan mevzuatlarla sınırlı olmamak kaydıyla hukuka uygun yürütülmesi amacıyla,

Bankamız ile aranızda bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması ve hukuki yükümlülüğümüzü yerine getirebilmemiz için zorunlu olması halinde;

    Bankamız faaliyet alanı içerisinde sağladığımız, aracılık ettiğimiz, başta kredi, ödeme hizmetleri, yatırım hizmetleri olmak üzere tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin yükümlülüklerini ve sorumluluklarımızı ifa edilmesi ve sözleşme süreçlerimizin yürütülmesi,
    Bankamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak reklam, kampanya ve promosyon süreçlerinin yürütülmesi ve bu amaçlarla tarafınızla iletişime geçilmesi,
    Ürün satışı, bülten gönderimi ve bilgilendirmelerin yapılması, pazarlama faaliyetlerinde bulunulması,
    Müşteri memnuniyeti çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve hizmetlerine ilişkin tekliflerin paylaşılması,
    Müşteri ilişkileri yönetim süreçlerinin yürütülmesi,
    Ürün ve hizmet satın alım süreçlerinin ve bunlara ilişkin destek hizmetlerinin yürütülmesi,
    Ürün ve hizmet kalitesinin artırılması,
    Yatırım süreçlerinin yürütülmesi amacıyla,

İlgili kişi olarak sizlerin temel hak ve özgürlüklerinize zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması hukuki sebebine dayalı olarak;

    Acil durum veya olay yönetimi süreçlerinin planlanması veya icrası
    Banka demirbaşlarının veya kaynaklarının güvenliğinin temini
    Yabancı mevzuat gereği uyum süreçlerinin icrası
    Ziyaretçi kayıtlarının oluşturulması veya takibi
    Pazar araştırması faaliyetlerinin planlanması veya icrası
    Sosyal sorumluluk veya sivil toplum aktivitelerinin planlanması veya icrası
    Sponsorluk faaliyetlerinin planlanması veya icrası
    İç veya dış paydaşlarla paylaşılacak basılı veya görsel veya işitsel iletişim faaliyetlerinin planlanması ve icrası
    İş faaliyetlerinin etkinlik/verimlilik veya yerindelik analizlerinin gerçekleştirilmesi faaliyetlerinin planlanması veya icrası
    İş faaliyetlerinin planlanması veya icrası
    İş sürekliliğinin sağlanması faaliyetlerinin planlanması veya icrası
    Kurumsal iletişim faaliyetlerinin planlanması veya icrası
    Kurumsal yönetim faaliyetlerin planlanması veya icrası
    Lojistik faaliyetlerinin planlanması veya icrası
    Operasyon veya verimlilik süreçlerinin planlanması veya icrası
    Bankanın hedefleri doğrultusunda projelerin planlanması veya icrası
    İş ortakları veya tedarikçilerle olan ilişkilerin yönetimi
    Stratejik planlama faaliyetlerinin icrası
    Bütçe çalışmalarının yapılması veya icrası
    İştiraklerle olan ilişkilerin yönetimi ve/veya denetimi

Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması halinde

    Hukuk işlerinin takibi,
    Talep ve şikâyetlerinin takibi amacıyla

Açık rızanın varlığı halinde;

    Bankamızın sunduğu, aracılık ettiği ürün ve hizmetlerin kişiye özel olarak sunulması, pazarlama analizlerinin ve modellemelerinin yapılarak bu kapsamda tarafınızla iletişime geçilmesi,
    Ürün ve hizmetlerimize ilişkin kişiye özel tekliflerin paylaşılması,
    Ürün ve hizmetlerin çapraz satışına yönelik faaliyetlerin yürütülmesi,
    Müşteri kazandırma çalışmalarının gerçekleştirilmesi,
    Kampanya veya promosyon süreçlerinin planlanması veya icrası,
    Banka faaliyetleri kapsamında yapılması gerekli görülen analiz ve modelleme çalışmalarının yürütülmesi ve incelemelerin yapılması,
    Müşteri memnuniyetine yönelik aktivitelerin yürütülmesi amacıyla,
    Banka’nın iştiraki olan/işbirliği içerisinde bulunduğu/aracılık ettiği kuruluşlarla birlikte sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımının yapılması ve kullanımının artırılmasına yönelik faaliyetlerin planlanması ve icrası,
    Banka’nın iştiraki olan/işbirliği içerisinde bulunduğu/aracılık ettiği kuruluşların ürün ve hizmetlerinin pazarlama aktivitelerin planlanması ve icrası
amaçlarıyla, 6698 sayılı Kanun’un 4. maddesinde belirtilen ilkeler dahilinde işlenmektedir.

Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi; Kişisel Verileriniz, hem tamamen veya kısmen otomatik yollarla hem de bir veri kayıt sisteminin parçası olan ancak otomatik olmayan yöntemlerle;

Doğrudan sizin tarafınızdan veya sizin adınıza hareket etmeye yetkili kişiler tarafından; anlaşmalı internet siteleri üzerinden yapılmış olan başvurular, şube ve Aktif Bank genel müdürlük personeli, internet sitemiz, mobil uygulamamız, çağrı merkezlerimiz ve diğer telefon kanallarımız, sözleşmeler, SMS, elektronik posta, faks, posta, kargo ya da kurye hizmetleri gibi Bankamızın faaliyetlerinin tamamlayıcısı veya uzantısı niteliğindeki hizmetler aldığı taraflar vasıtasıyla, medya, sosyal medya hesaplarımız, kayıtlı elektronik posta, elektronik tebligat, anlaşmalı kuruluşlar ve destek hizmeti ve dış hizmet kuruluşları vasıtasıyla ve ilgili mevzuatın ve yapılan anlaşmaların izin verdiği ölçüde benzeri kurum ve kuruluşların veri tabanları, çerezler ve benzeri takip teknolojileri, ticaret odası ve esnaf odaları gibi birlik ve dernekler aracılığıyla, fiziksel mekan güvenliği uygulamaları sebebiyle şube ve Aktif Bank genel müdürlük binalarımızda kamera görüntülerinin kaydedimesi yöntemiyle, muhabir/muhatap bankalar, müşteri görüşmeleri, üye işyerleri ve POS'ları, SGK kayıtları, ulusal ve uluslararası otoriteler/merciler/kurumlar yasal mevzuat sınırları içerisinde Bankamız ile kamu kurum ve kuruluşları arasındaki sistem entegrasyonlarıyla (Kimlik Paylaşım Sistemi, Adres Paylaşım Sistemi, Ticaret Sicil Gazetesi, Tapu ve Kadastro Bilgi Sistemi, Risk Merkezi, Kredi Kayıt Bürosu, elektronik rehin vb.) ve SWIFT gibi uluslararası para transferi aracılığı ile Bankamıza yapılan her türlü bildirimler, başvurular, görüşmeler ve benzeri/sair kanallar aracılığıyla sözlü, yazılı veya elektronik ortamlarda;

6698 sayılı Kanun’un;

    5/1 ve 6/2 maddeleri uyarınca açık rızanızın olması,
    5/2-a maddesinde belirtilen kanunlarda açıkça öngörülmüş olması,
    5/2-b maddesinde belirtilen fiili imkânsızlık nedeniyle rızasını açıklayamayacak durumda bulunan veya rızasına hukuki geçerlilik tanınmayan kişinin kendisinin ya da bir başkasının hayatı veya beden bütünlüğünün korunması için zorunlu olması,
    5/2-c maddesinde belirtilen sözleşmenin kurulması veya ifası için gerekli olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması,
    5/2-ç maddesinde belirtilen Bankamızın hukuki yükümlülüğü yerine getirebilmek için zorunlu olması,
    5/2-d maddesinde belirtilen Tarafınızca alenileştirilmiş olması,
    5/2-e maddesinde belirtilen bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için işlemenin zorunlu olması,
    5/2-f maddesi uyarınca, temel hak ve özgürlüklerinize zarar vermemek kaydıyla, Bankamızın meşru menfaati için işlemenin zorunlu olması,

hukuki sebeplerine dayanarak işlenebilmektedir.

Yukarıda belirtilen amaçlarla, kişisel verilerin aktarılabileceği kişi/kuruluşlar; Kişisel verilerinize 6698 sayılı Kanun’un 8. ve 9. maddesinde belirtilen veri aktarma ve işleme şartları ile yukarıda sayılan amaçların gerçekleştirilmesini sağlamak amacı ile mevzuatta belirlenen güvenlik ve gizlilik esasları uyarınca yeterli ve etkili önlemler alınmak kaydıyla; Aktifbank’ın yurt içi ve yurt dışındaki iş ve çalışma ortaklarına, hissedarlarına, iştiraklarine, alt yapı hizmet sağlayıcılarına, bulut bilişim sistemleri sağlayıcılarına ve yargı mercileri ile benzeri kanunen yetkili kamu/özel kurum ve kuruluşlara, muhabir bankalara aktarılabilecektir.

Risk Gruplarının Tespiti ve Değerlendirilmesine İlişkin Özel Durum; 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 49. maddesinde; sizin, eşinizin, çocuklarınızın yönetim kurulu üyesi veya genel müdür olduğunuz veya sayılan kişilerin veya bir tüzel kişinin birlikte veya tek başlarına, doğrudan ya da dolaylı olarak kontrol ettikleri ya da sınırsız sorumlulukla katıldıkları ortaklıklar bir risk grubunu oluşturmaktadır.

Bununla beraber, risk grubuna girecek diğer gerçek ve tüzel kişiler T.C. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nca belirlenmektedir.

Risk Grubu kapsamında değerlendirilen kişilere ilişkin 6698 sayılı Kanun uyarınca Bankamız tarafından gerçekleştirilen kişisel veri işleme faaliyetleri hakkındaki detaylı bilgilere www.aktifbank.com.tr internet adresimizde yer alan Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Risk Grubuna Konu Kişilerin Kişisel Verilerinin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

6698 sayılı Kanun’un 11. Maddesinde Sayılan Haklarınız; Kişisel veri sahipleri olarak, haklarınıza ilişkin taleplerinizi aşağıda düzenlenen yöntemlerle iletmeniz durumunda Aktif Bank talebin niteliğine göre talebi en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde sonuçlandıracaktır. Kişisel Verileri Koruma Kurulu’nca bir ücret öngörülmesi halinde, bankamız tarafından belirlenen tarifedeki ücret alınabilir.

Aktif Bank tarafından işlenen kişisel verilerinize ilişkin olarak 6698 sayılı Kanun’un 11. maddesi uyarınca;

    Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
    Kişisel verileriniz işlenmiş ise buna ilişkin bilgi talep etme,
    Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amac uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
    Yurt içinde ve yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı 3. kişileri öğrenme,
    Kişisel verilerinizin yanlış veya eksik işlenmesi halinde bunların düzeltilmesini isteme,
    Kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde silinmesini talep etme,
    Kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
    Kişisel verilerinizin kanuna aykırı işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini talep etme

haklarınız bulunmaktadır.

Yukarıda belirtilen haklarınıza ilişkin talebinizi, 6698 sayılı Kanun’un 13. maddesinin 1. fıkrası ve 30356 sayılı ve 10.03.2018 tarihli Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ gereği, Bankamızın internet adresinden ulaşabileceğiniz “Veri Sahibi Talep Formu”nu doldurarak;

Yazılı olarak yapmak istediğiniz başvurularınızı, gerekli belgeleri ekleyerek veri sorumlusu olarak Bankamızın Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No: 8/1 Aktif Bank Genel Müdürlük Şişli/İSTANBUL adresine verebilirsiniz.

E-posta yoluyla yapmak istediğiniz başvurularınızı kvkk@aktifbank.com.tr e-posta adresine yapabilirsiniz.

KEP yoluyla yapmak istediğiniz başvurularınızı aktifbank@hs03.kep.tr KEP adresimize yapabilirsiniz.

Talebinizin niteliğine göre kimlik tespitine olanak sağlayacak bilgi ve belgelerin eksiksiz ve doğru olarak tarafımıza sağlanması gerekmektedir. İstenilen bilgi ve belgelerin gereği gibi sağlanmaması durumunda, Aktif Bank tarafından talebinize istinaden yapılacak araştırmaların tam ve nitelikli şekilde yürütülmesinde aksaklıklar yaşanabilecektir. Bu durumda, Aktif Bank’ın kanuni haklarını saklı tuttuğunu beyan ederiz. Bu nedenle, başvurunuzun talebinizin niteliğine göre eksiksiz ve istenilen bilgileri ve belgeleri içerecek şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

HAYAT SİGORTASI HAKKINDA

Sigortalının vefat etmesi veya hastanede yatması durumunda sigorta poliçesinde belirtilen teminat tutarını, poliçe özel şartları ve Hayat Sigortası Genel Şartları kapsamında hak sahiplerine ödeyen hayat sigortasıdır. Kredinize ilişkin düzenlenen Kredi Hayat Sigortası Poliçenizi iptal etmeniz durumunda kredi sözleşme faiziniz % olarak revize edilerek yeni ödeme planınız oluşacaktır.

Fiba Emeklilik Sigorta Metni

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, gerçek bir kişinin kimliğini belirli ya da belirlenebilir bir hale getirmeye yarayan her türlü bilgi kişisel veri kapsamındadır. Şirketimiz nezdindeki kişisel verileriniz aşağıda açıklanan sebep, amaç ve yöntemlerle, ilgili yasal düzenlemeler ve yasal otoritelerce öngörülen bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme yükümlülüklerine uyum gereği, Veri Sorumlusu sıfatıyla Şirketimizce, sistemlerimize kaydedilecek, depolanacak, muhafaza edilecek, saklanacak, yasal ya da finansal gerekler, nedenler ile sınıflandırılacak, güncellenecek ve mevzuatın izin verdiği durumlarda ve yasal sınırlar dahilinde 3. kişilere açıklanabilecek/devredilebilecek, sınıflandırılabilecek ve KVKK’da sayılan şekillerde işlenebilecektir. Aşağıda yer alan yasal hususlar hakkında bilgi edinilmesini rica ederiz.
Yukarıda belirtilen amaçlarla, kişisel verilerin aktarılabileceği kişi/kuruluşlar; 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu, Vergi Usul Kanunu, Mali Suçları Araştırma Kurulu (“MASAK”) mevzuatı gibi yasal düzenlemelerde yer alan müşterilere ilişkin kimlik bilgileri, adres gibi erişim/iletişim bilgileri, kullanılan finansal ürünlere ve tüketici alışkanlığına ilişkin bilgileri (krediler, rating, skoring, ödemeler, vb.), finansal ürünlere erişimde kullandığı yöntemlere ilişkin bilgiler (IP, mobil-tel markası-modeli, browser tipi, versiyonu, ekranlar üzerindeki hareketleri, sosyal medya bilgisi vb.), sesli ve görüntülü görüşmelerde veya Şirketimizin siz müşterimiz ile imzaladığı sözleşmeler kapsamında gerçekleşen işlemler sonucu edindiği müşterinin kimliğini belirli veya belirlenebilir hale getirmeye yarayan her türlü bilgi ve belge, kişisel veri kapsamındadır. Kişisel verileriniz, Şirketimiz, tarafından Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun (“TKHK”) başta olmak üzere bilcümle tüketici mevzuatı ve 6361 Sayılı Finansal Kiralama , Faktoring Ve Finansman Şirketleri Kanunu başta olmak üzere Finansman Şirketlerinin kuruluş, işleyiş ve faaliyetlerine dair her türlü mevzuat hükümlerinin izin verdiği kişi ve/veya kuruluşlar ile diğer 3. kişilerle; Bilgi Teknolojileri Kurumu (“BTK”), Bankacılık Dizenleme ve Denetleme Kurumu (“BDDK”), Sermaye Piyasası Kurumu (“SPK”), Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (“TCMB”), Hazine Müsteşarlığı, Bakanlıklar gibi kamu tüzel kişileri ve yasal otoritelerle; Finansman Şirketlerinden müşteri bilgilerini istemeye kanunen yetkili resmi mercilere; Şirketimiz ana hissedarı, doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerine; Şirketimizin sahip olduğu faaliyet izni tahtında finansman faaliyetlerini yürütmek üzere hizmet aldığı, işbirliği yaptığı, program ortağı, ticari iş ortağı kuruluşları, bağlı krediye konu mal ve/veya hizmeti sunan satıcı/sağlayıcıları, yurtiçi/yurtdışı bankalar, tedarikçi ve/veya taşeron firmaları ve diğer 3. Kişilerle paylaşılabilecek ve kişisel veriler bu doğrultuda işlenebilecektir.
Müşteri Beyanı;
KVKK gereğince, kişisel verilerimin Şirketiniz tarafından işlenmesine ilişkin yukarıdaki bilgilendirme metnini aşağıda belirttiğim tarihte temin ettiğimi; okuduğumu, incelediğimi, değerlendirdiğimi ve yukarıda bildirilen tüm hususları bilerek, anlayarak kabul ettiğimi; yukarıdaki hususların uygulanması esnasında Şirketinizin kusuru veya ihmali nedeniyle doğabilecek zararlarımı talep ve dava haklarım saklı kalmak kaydıyla, özgür iradem sonucu bu “Bilgilendirme ve Muvafakatname”de belirtilen amaç ve nedenlerle, KVKK’da tanımı yapılmış olan ve yukarıda da gerek içeriği gerekse toplanma yeri ve yöntemi belirtilen kişisel verilerimin yine yukarıda belirtilen kişilerle paylaşılmasına, KVKK’da tanımlanan kapsamda işlenmesine muvafakat ettiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Yukarıda belirtilen amaçlarla, kişisel verilerin aktarılabileceği kişi / kuruluşlar: Bankacılık Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerinin izin verdiği kişi veya kuruluşlar; bunlarla sınırlı olmamak üzere 5411 sayılı Bankacılık Kanunu madde 73 / 4’te sayılan finansal kuruluşlar ile diğer 3. kişiler; BDDK, SPK, TCMB gibi kamu tüzel kişileri; ana hissedarımız, doğrudan / dolaylı yurtiçi / yurtdışı iştiraklerimiz; bankacılık faaliyetlerimizi yürütmek üzere hizmet aldığımız, işbirliği yaptığımız, program ortağı kuruluşları, yurtiçi / yurtdışı bankalar ve diğer 3. kişilerdir. Özetle tarafınızın açık rızası bulunması halinde ve/veya ilgili mevzuatın izin verdiği durumlarda kişisel verileriniz 3. kişilere açıklanabilecek / aktarılabilecektir.

Kişisel verilerin toplanma yöntemi; Genel Müdürlük, Şubeler, kiosklar, ATM’ler, internet şubesi, Bankaların Destek Hizmeti Almalarına İlişkin Yönetmelik gereğince Bankamızın hizmet aldığı kuruluşlarca ve çağrı merkezi gibi kanallar aracılığıyla kişisel verileriniz sözlü, yazılı veya elektronik ortamda toplanabilir.

Kanun’un 11. maddesi gereği haklarınız; Bankamıza başvurarak, 07.10.2016 tarihi itibariyle kişisel verilerinizin; a) işlenip işlenmediğini öğrenme, b) işlenmişse bilgi talep etme, c) işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, ç) yurt içinde / yurt dışında aktarıldığı 3. kişileri bilme, d) eksikveya yanlış işlenmiş olması halinde düzeltilmesini isteme, e) Kanunu’nun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme, f) aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme, g) münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, ğ) kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini talep etme hakkına sahipsiniz.